راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

به گزارش اسلام آباد تصویر :

دکتر قدرت احمدیان که در روز های پایانی انتخابات حزب کارگزاران بیانیه ای مبتنی بر عدم شرکت ایشان داده بودند اما در ساعات آخر به جمع داوطلبین دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیوست.

اسلام آباد تصویر


 متن مصاحبه دکتر قدرت احمدیان و خبرنگار پایگاه خبری همراه رهبربه شرح زیر است :

1- هدف و انگیزه شما جهت کاندید شدن در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو چیست ؟

اینجانب با هدف خدمت به مردم و کمک به نظام وارد عرصه انتخاباتی شدم و قصدی جز این ندارم ، لذا گفتمان من  گفتمان توسعه اسلام آباد ، کمک به نظام و حل مشکلات مختلف مردم است .

2- آقای دکتر چند روز پیش بیانیه ای از طرف جنابعالی دال بر شرکت نکردن در انتخابات بود ؟

از طرف من نبوده از طرف حزب کارگزاران بوده ، بیانیه ای از طرف حزب کارگزاران کرمانشاه آقای نوروزی دبیر حزب  صادر شد که این جانب در انتخابات حضور پیدا نمیکنم ، با توجه به درخواستهای مختلف مردم از بنده من نتوانستم مصالح حزب رو به مصالح مردم ترجیح دهم لذا با وجود مخالفت حزب در انتخابات شرکت کردم واولویت رو به مردم دادم .

3- نظر شما درباره مسئله 9 دی چه بود ؟

اینجانب در انتخابات ریاست جمهوری 88 در ستاد کاندیدای معترض مسئولیت داشتم.بعد از رای گیری اعتقادی به اغتشاش و آشوب نداشتم ودر سخنرانی هایی قبل از انتخابات و بعد از انتخابات مواضع شفاف خود را اعلام داشته ام.معتقد بودم باید قانون را مبنا قراردهیم و ملاک همه قانون باشد .در باره 9 دی باید گفت که مواضع رهبر معظم انقلاب مواضع جناحی نیست.هر آنچه که ایشان اعلام میدارند مواضع ملی است.9 دی هم اینگونه است نباید 9 دی را به یک برنامه جناحی تقلیل داد اینکه یک جناح 9 دی را مصادر کند درست نیست و ظلم به نظام است و اینکه جناح دیگر 9 دی را حادثه ای کم اهمیت و جناحی تلقی کند هم خوب نیست.دیدگاه رهبری دیدگاه ملی است و تبعیت از آن ضروری است .

4- توصیه شما بعنوان یک شخصیت شاخص اسلام آبادی به دیگر کاندیداهای اسلام آباد چیست ؟

با توجه به فضای نا امن منطقه به تنش های قومی دامن نزنید که باعث نا امنی می شود. عرصه انتخابات رو به رقابت برنامه ها تبدیل کنیم ایده های و برنامه های که برای توسعه شهر هست را ارائه کنیم و نباید به اختلاف افکنی بین کاندیدا ها دامن بزنیم من معتقدم همه کاندیدا ها آدم های فرهیخته ای هستند و این انسان های فرهیخته باید در کنار هم با آرامش بتوانند رقابت سالم و منطقی داشته باشند ولذا معتقدم نباید به تخریب دامن بزنند نکته دیگر اینکه مجموعه کاندیداها باید طوری حرکت کنیم که مصلحت مردم و نظام ما خروجی آن باشد که عبارتنداز توسعه شهر ، آرامش،امنیت کشور

5- شما تا آخر در صحنه انتخابات هستید ؟

با توجه به اینکه با تاخیر ثبت نام کردم اما به هیچ عنوان قصد کناره گیری و ائتلاف را ندارم .

6- از طرف حزب یاجناح خاصی وارد عرصه انتخابات شده اید ؟

من متقاضی از همه افراد و اقشار جامعه دارم و حتی از هر دو جناح هم متقاضی برای حضور در انتخابات داشته ام ولی از طرف جناحی خاصی برای ثبت نیامده ام و فقط برای کمک به ارتقا و پیشرفت منطقه به صحنه انتخابات آمده ام اما طبیعتا این احتمال وجود دارد که جریانهای جناح اعتدال، تدبیروامید و اصلاحات از بنده حمایت کنند .

7- نظر شما درباره عوامل اجرایی ستاد انتخابات و برخورد آنها چیست؟

معتقدم باید به مجموعه مستقر در فرمانداری خسته نباشید گفت و همه انسانهای شریف مومن و متعهدی هستند که همت خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم به کار بستند ان شاالله همه برای بالا بردن مشارکت تلاش کنیم .


نوع مطلب : راوندخبر، 
برچسب ها : اسلام اباد تصویر، قدرت احمدیان،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 10 دی 1394 08:08 ب.ظ
ب امبد پیروزی
شنبه 5 دی 1394 03:39 ب.ظ
کاملا سخنان دکتر سنجیده وخلاصه مفید بود به امید پیروزی دکتر احمدیان
شنبه 5 دی 1394 03:38 ب.ظ
کاملا سخنان دکتر سنجیده وخلاصه مفید بود به امید پیروزی دکتر احمدیان


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات