راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

 مصاحبه وبلاگ خبری اسلام آباد تصویر با آقای عـلی نـظری کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 


1- لطفا رزومه خود را بیان کنید؟

محضر مبارک شما و مخاطبین گرامیتان سلام علیکم اینجانب علی نظری متولد اسلام آباد غرب و اهل ایل بزرگ شیان کلهر دانش آموخته کارشناسی مدیریت دولتی از دانشگاه تهران و فارق تحصیل کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه علامه طباطبایی، در حال حاضر در سنگر معاونت تدارکات اداره کل آموزش و پرورش تهران بزرگ مشغول به خدمت می باشم سابقه خدمت در سطح شهرستان های استان تهران از کارشناسی تا سطح معاونت در ادارات داشته ام مدیریت مدراس هم از دیگر خدمات اینجانب به مردم خوب کشورم بوده است.

2- هدف و انگیزه شما جهت کاندید شدن در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو چیست؟

خدمت به مردم عزیز شهرستان اسلام آباد غرب با نگاه ملی متکی بر پتانسیل های سابقه خدمت در پایتخت و عملکرد   منطقه ای از طریق ارتقا سطح مدیریت و رفع سو مدیریت ها و ارتقا سطح نظرات کارشناسی برای تصمیم سازی های مهم شهرستان عزیزمان.

3- توصیه شما بعنوان یک چهره شاخص اسلام آبادی به دیگر کاندیداهای اسلام آباد چیست؟

همانطور که همه عزیزان برای خدمت به مردم شریف وارد کارزار انتخابات شده اند اولویت اول خود را حضور گسترده مردم در انتخابات قرار دهند رعایت اخلاق و اصول جوانمردی و حتما به کمک نماینده منتخب مردم برای خدمت اهتمام بورزند.

4- از طرف حزب یا جناح خاصی وارد عرصه انتخابات شده اید؟

بنده یک اصلاح طلب با مشی اعتدال هستم و معتقدم باید از همه افرادی که در چهار چوب نظام و کشور قصد خدمت به کشور را دارند با رعایت اصل محوری شایسته سالاری و رعایت سایر اصول علمی مدیریت، برای اداره صحیح شهرستان استفاده کنیم.

5- آیا برای حضور در انتخابات شعار ویژه ای دارید؟

هر کاندیدای ممکن است از شعارهای گوناگون به تناسب موقعیت منطقه ای بهره گیرد اما بنده معتقدم اگر فارق از شعارها روراست با مردم سخن بگوییم به شعور خود و مردم عزیز احترام گذاشته ایم، جهانی می اندیشیم و منطقه ای با استفاده از نظرات نخبگان و خرد جمعی عمل خواهیم کرد.

6- چه برنامه ای برای آینده دارید؟

با بررسی های که در منطقه داشته ایم مهم ترین مشکل منطقه بیکاری است و اولویت اول برنامه بنده تلاش برای رفع بیکاری با استفاده از امکانات و توانایی های منطقه و پتانسیل ملی است، همچنین تعیین تکلیف کردن وضعیت پروژه های اقتصادی و اشتغال زا که متاسفانه به هر دلیلی تاکنون مغفول مانده است.

7- تا آخر در صحنه انتخابات هستید؟

قطعا با جدیت در عرصه انتخابات خواهم ماند.

8- پیام شما برای کسانی که تازه وارد عرصه انتخابات شده اند چیست؟

رعایت اخلاق در عرصه انتخابات، احترام به همه کاندیداها تلاش برای حضور گسترده مردم را به همه دوستان در عرصه کاندیداتوری توصیه می کنم. محسن احمدیان


نوع مطلب : راوندخبر، 
برچسب ها : اسلام اباد تصویر، اسلام ابادغرب، علی نظری، مجلس،
لینک های مرتبط :


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات