راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

اسلام آباد تصویر :

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه گفت: اجرای دقیق طرح پهنه بندی روستاها و ساماندهی مراكز جهادكشاورزی در شهرستان كرمانشاه ضروری است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛نوربخش حاتمی تصریح کرد: طرح پهنه‌بندی روستاها و ساماندهی مراکز جهاد کشاورزی برای اولین بار در کشور به منظور جمع آوری اطلاعات به روز بهره برداران عرصه باغداری، دامداری، زراعی انجام شده و در راستای اهداف سازمانی در این استان و شهرستان کرمانشاه به عنوان پایلوت اجرا می شود.

وی افزود: هدف از اجرای طرح، ایجاد تعامل بین کشاورزان، کارشناسان و ارتباط هر کشاورز با کارشناس مروج متخصص، همچنین ایجاد حس پاسخگویی در قبال وظایف سازمانی در محدوده قابل ارزیابی، توزیع عادلانه خدمات ترویجی در حوزه مراکز جهاد کشاورزی، ایجاد بانک اطلاعاتی به روز کشاورزی از عرصه های تولیدی، برنامه ریزی ارایه خدمات ترویجی و مستند کردن اقدامات انجام شده است.

به گفته این مسئول، جمع آوری و انتقال مسایل و مشکلات روستاهای پهنه عمل هر مروج، تقویت ارتباط سیستمی مرکز جهاد کشاورزی با مددکاران ترویجی، تسهیل گران و کشاورزان پیشرو از دیگر اهداف طرح شبکه پهنه بندی روستاهاست.

وی افزود: در این طرح شبکه ترویجی برای انتقال یافته‌های جدید تحقیقاتی و علمی به مزارع گسترش و ضریب نفوذ دانش به بخش کشاورزی افزایش یافته و کارشناسان مروج کشاورزی از وظایف سازمانی مطلع شده و علاوه بر رشته تخصصی تحصیلی، آموزش های لازم را فرا می گیرند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: تعداد 172 نفر نیروی انسانی متخصص کشاورزی در سطح  مراکز تابعه این مدیریت مشغول فعالیت هستند که باید از توانمندیهای این کارشناسان بیشتر از گذشته در جهت افزایش راندمان بخش کشاورزی استفاده کرده و بسترهای لازم برای عملی نمودن کشاورزی مدرن با اجرای پهنه بندی دراین شهرستان را فراهم نمود.
نوع مطلب :
برچسب ها : اسلام اباد تصویر، اسلام ابادغرب،
لینک های مرتبط :


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic