راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

اسلام آباد تصویر :

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، چند وقتی است که شاهد این هستیم برخی از شهروندان در مورد وجود شپش در بین سر دانش‌آموزان در مدارس کرمانشاه سخن می‌گویند و این در حالی است که هیچکدام از مقامات رسمی آموزش و پرروش در این مورد اظهار نظر نکرده‌اند.


اسلام آباد تصویر

موضوع در حد یک شایعه وجود داشت تا اینکه دو روز پیش یکی از کارشناسان بهداشت کرمانشاه به یکی از خبرگزاری‌ها خبر داده بود که شپش در سر دانش‌آموزان کرمانشاهی به صورت گسترده شیوع پیدا کرده است.

به همین دلیل خبرنگار فارس در کرمانشاه موضوع را از مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه جویا شد که این مقام مسئول در پاسخ اظهار کرد: که موضوع قطعا شایعه است.

سلیمان محبی با تاکید بر اینکه هیچ یک از مسئولان در آموزش و پرورش این موضوع را تأیید نکرده‌اند بیان داشت: شپش در سر هیچ دانش‌آموزی مشاهده نشده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا شما از گسترش این شایعه در بین شهروندان خبر دارید و چه اقدامی انجام داده‌اید گفت: ما نیز چنین موضوعاتی را که غالبا از طریق شبکه‌‌های اجتماعی به عنوان یک درگاه نامطمئن انتقال می‌یابند مطلع هستیم و برای اطمینان از صحت موضوع بررسی‌های لازم را انجام دادیم.

محبی با اشاره به اینکه فرزندان هیچ نگرانی در این زمینه نباید داشته باشند گفت: بهداشت نیز در این زمینه وظیفه‌ای حتی سنگین‌تر از آموزش و پرورش بر عهده دارد و با در اختیار داشتن بودجه‌های مرتبط باید برای بررسی این موضوع و برقراری وضعیت مناسب بهداشتی اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به والدین و شهروندان اطمینان داد که بررسی لازم صورت می‌گیرد و در صورت مشاهده هر موردی اقدامات لازم انجام می‌شود.
نوع مطلب :
برچسب ها : اسلام آبادغرب، اسلام اباد تصویر،
لینک های مرتبط :


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic