راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

راوند خبر :

بسمه تعالی


 سلام وعرض ادب خدمت مردم غیور و حماسه آفرین اسلام آباد غرب 
اینجانب حمید شهبازی فرزند کوچک اسلام آباد و خادم شما در شورای اسلامی شهر با توجه با مسائل پیش آمده اخیر ذکر نکات زیر را ضروری می دانم .
نخست: با نگاهی بر آنچه تا کنون از این حقیر دیده اید بعید میدانم کسی نشانه ای از رفتار قوم گرایانه یا گرایش به تبعیض در بنده دیده باشید. من اگر اهل سیا سیاهم اما ریشه قلبم در خالدی و زنگنه و شیان و حسن آباد و چهار طایفه و..... خلاصه اسلام آباد قهرمان است و از سویی ارادت ویژه ای به برادران و خواهران و بزرگان اهل حق و اهل سنت دارم. هیچ گاه خود را مجاز به توهین به فرد یا قومیتی نمیدانم. 
دوم: من رایم را از شما دارم و اعتبارم را مدیون شمایانم. حتی دمی به کوتاهی یک نفس خود را مجاز به خدایی نکرده توهین به کوچکترین شهروند اسلام ابادی نمیدانم و شما نیز این را از من قبول ننمایید. 
سوم: آنچه دلم را به درد آورده تلاش گروهی برای ایلی نمودن انتخابات بود. شاید مصلحت بر گفتار نباشد اما قطعا در پیشگاه عدالت حق تعالی شکایات فراوان از ناگفته هایی دارم از افرادی که چهار سال است نفت به کوره اختلاف در شهر میریزند. دلم خون است ار اخباری که دریافت نموده ام مبنی بر تلاشهای آنان برای تخریب بنای وحدت شهرمان. آنچه سوار بر موج احساسات به زبانم جاری شد فوران آتشی بود که در درونم بود. کاش مجال میبود و با تمامی همشهریانم از ناگفته ها می گفتم و از کسانی که نه دلسوز خالدی اند نه عاشق سیا سیاه و نه همدوش زنگنه و.... 
چهارم : عذر خواهی صمیمانه مرا بپذیرید. حتی در جایی که خدایم را شاهد میگیرم که کمترین سوی سخنم به سمت هیچ قوم و طایفه ای نبوده و دست بوس آنان هستم باز هم اگر مایه نگرانی و کدورتی ناخواسته شده ام حلالیت می طلبم و طلب عفو بزرگوارانه از شما دارم. هر چند دلم از تخریبها و نامردی ها و نامرادی ها خون است اما به خود اجازه نمی دهم غمی دیگر بر دوش مردم شریف دیارم بگذارم و حساب آنان که انگشت شمارند را از مردم شهرم جدا میکنم و برای همیشه به خدا واگذار می کنم. خالدی برای من یادآوری دهها رفیق شفیق است همانها که در همین وانفسا نیز برادرانه تنهایم نگذاشتند و تسلی خاطرم شدند. باز هم خدایم را شاهد میگیرم که بی اندکی قصد ریا از کدورت پیش آمده در قلب برادران و خواهرانم بیش از آنان دل خون شده ام. 
پنجم : در چیدمان سخنانم نه با کسی هماهنگ شده بودم و نه از کسی خط گرفته بودم. نظر شخصی ام را به زبان آوردم که متاسفانه بهانه ای شد برای تخریب کسی که روحش نیز از محتوای کلامم خبر نداشت. باز هم قضاوت در این باب را به رب العالمین وا می نهم. 
پنجم: در یوم تبلی السرائر .... که پرده ها خواهد افتاد از ما اعمالمان خواهد ماند. از این همه بی اخلاقی و درگیری و دمیدن در آتش اختلاف نمی توان در نزد خداوند رب العالمین توجیهی برد. پس خودم را به تقوای بیشتر دعوت می نمایم 

خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خوشنود باشی و ما رستگار

خادم و برادر کوچکتان: حمید شهبازی

نوع مطلب :
برچسب ها : راوند خبر، راوند خبر اسلام اباد غرب، حمید شهبازی،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 27 بهمن 1394 01:24 ب.ظ
سلام .کدام اعتبار!مگه شورای شهر شدن هم اعتباره .معلومه خرس دنبالته وکمی سرت گیج رفته
سه شنبه 27 بهمن 1394 11:22 ق.ظ
حمید ازت انتظار نداشتم ، رأیمو حلالت نمیکنم
یکشنبه 25 بهمن 1394 02:49 ب.ظ
بچه خوشگل خرس بگیردت برات میگه چی به چیه


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات