راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

به گزارش راوند خبر :

بیانیه خانم شبنم حیران در خصوص اعتراض به شورای نگهبان


بسم رب الشهداء و الصدیقین


نهضت امام برای برپایی حکومت اسلامی در 37 سال گذشته راه رشد و توسعه ی خود را پیمود و در جهان معاصر و دنیای اسلام عمیق شد و زمینه ی بسط انقلاب اسلامی را فراهم کرد .

قانون اساسی تضمین گرنفی هرگونه استبداد فکری و اجتماعی و انحصاراقتصادی است و در راستای گسستن از سیستم استبدادی در سپردن سرنوشت مردم به دست خودشان تدوین و تصویب شده .

کسی که وارد عرصه ای با درجه و اهمیت قانون گذاری می شود قبل از هر چیز باید در قبال قانون مطیع باشد و به ان احترام بگذارد .

بر خود لازم میدانم از همه اشخاص محترمی که در این حوزه خود را در معرض انتخاب شدن قرار داده اند و موجب پر شورتر شدن انتخابات می شوند و از طرفی قدرت انتخاب مردم را افزایش می دهندتشکر کنم .

اخیرا خبرهایی به اینجانب رسیده مبنی بر اعتراض بنده به رای شورای نگهبان ،

بدین وسیله خدمت مردم محترم و همیشه در صحنه اسلام اباد ،دالاهو ،ریجاب و حمیل اعلام می نمایم که بنده از سوی شورای نگهبان رد نشده ام و این تصمیم هیات اجرایی حوزه بوده که به عنوان چشم و گوش شورا انجام وظیفه می نمایند . و رای شورا بر اساس گزارش هیات اجرایی حوزه است .

بنده نسبت به تصمیم هیات اجرایی و معتمدین هیات گلایه دارم و در زمان مقرر قانونی نیز اعتراض رسمی داده و پاسخ هم دریافت شده است .

هر گونه شایعه ای در هر زمینه ای از زبان اینجانب کذب بوده و تا زمانی بیانیه یا سخنرانی از طرف شخص بنده منتشر نشده شایعه ای بیش نیست .

زنده باد نظام جمهوری اسلامی،زنده باد ملت مسلمان ایران،اباد و پر رونق باد شهر اسلام اباد ریجاب و دالاهوی تاریخی

نوع مطلب :
برچسب ها : راوند خبر اسلام اباد، شبنم حیرانی،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic