راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

به نقل از کرمانشاه دیلی 
 در ایام انتخاباتی اخیر و پس از آن اتفاقاتی در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو رخ داد که موجب شکل گیری حواشی فراوانی در این منطقه گردیده است.

"""

در این ایام مسائلی به وجود آمد که ما از طرح جزئیات و ورود به آن خودداری می کنیم اما این مسائل تبعات خویش را پس از انتخابات به شکلی منفی و زیانبار نشان داد. پس از انتخابات متاسفانه برخی افراد اقدام به رفتارهایی سخیف و توهین آمیز نسبت به جامعه محترم اهل حق کردند که در این میان موجبات دلخوری هایی را فراهم نمودند تا آنجا که دکتر فلاحت پیشه نیز با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این هتاکی ها ، از اینگونه رفتارها برائت جست.
لازم به ذکر است که از روزی که اسلام آبادغرب بنیاد نهاده شده است ، مردمان اهل حق و اهل تشیع همواره در کنار هم به صورت کاملا مسالمت آمیز و با رابطه ای برادرانه و سرشار از وحدت و صمیمیت و همبستگی در کنار هم زیست نموده و در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی همواره دوشادوش همدیگر ،  نماد وحدت و اتحاد بوده اند.
هیچگاه مرزبندی مذهبی به آن معنا که در مراودات اجتماعی و سیاسی مردمان این دیار تاثیری گذارده باشد ، مطرح نبوده و شهروندان اسلام آبادی اعم از شیعه و اهل حق علی رغم تفاوت در برخی از اعتقادات مذهبی ، با دوستی و برادری ستودنی همراه هم بوده اند و تاریخ این خطه هیچگاه صف بندی و تقابلی میان این دو به خود ندیده است.
لذا این هتاکی ها به این مردمان نجیب و محترم قطعا دل همه را اعم از اهل حق و شیعه، به درد آورده است.
همگان می دانند که جناب آقای سیدنصرالدین حیدری در تمامی صحنه های انقلاب یار و یاور انقلاب و امام و رهبر بوده است. ایشان به همراه جامعه محترم اهل حق در اوایل انقلاب اسلامی، ضمن اینکه  قلبا پذیرای این  رخداد مهم بوده اند در صحنه 8 سال جنگ تحمیلی، این مردم همواره در صفوف رزمندگان کشورمان حضور داشته و نهایت مساعی خویش را در این راه بکار گرفته اند که آمار فراوان شهداء و ایثارگران جامعه محترم اهل حق، خود موید این موضوع می باشد. آقای سیدنصرالدین حیدری و رزمندگان جامعه اهل حق در جبهه خای جنگ در دشت ذهاب

یا مشارکت حداکثری و همیشگی جامعه محترم اهل حق در عرصه های سیاسی که نماد و نمود آن در انتخابات ها بوده است ، خود نمودی واضح و دیگر از این همراهی است. این مشارکت های گسترده و پرشور ، همواره گام های پرصلابت آقای حیدری و جامعه محترم اهل حق در اعلام وفاداری و مشروعیتی بخشی بیش از پیش به نظام مقدس جمهوری اسلامی از جانب ایشان بوده است.
جناب آقای سیدنصرالدین حیدری نیز به عنوان شخصیتی موجه و بزرگوار همیشه مورد احترام مردم شهرستان اسلام آبادغرب از هر کیش و مذهبی بوده و می باشد و لذا از همین تریبون به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ اصلاح طلبان ، ضمن تکریم ایشان ، اعلام می کنیم که رفتارهای توهین آمیز و دور از ادب عده ای ، هرگز مورد تایید عموم شهروندان اسلام آبادی نبوده و همه ما قطعا آن را محکوم می کنیم.
در همین رابطه گروه های سیاسی نیز که همواره انتظار همراهی از جامعه محترم اهل حق را دارند اما هیچگونه حمایتی با محکوم نمودن این توهین ها از خود نشان ندادند در حالیکه گفته می شود انتقاداتی هم از سیدفرزاد افضلی از شخصیت های محترم و موثر جامعه اهل نیز مطرح شده است اما حقیقتا این توقعات و آن عدم حمایت هیچگونه همخوانی با هم ندارند در حالیکه دفاع از حقوق اقلیت ها در قاموس اصلاح طلبی جای دارد.
لذا کرمانشاه دیلی ضمن حمایت از آقای سیدفرزاد افضلی نیز ، تاکید می کند که نباید از نظر دور داشت که تصمیمات ایشان نیز فی الواقع به نوعی بازتاب نیازها و مطالبات یاران و پیروان خویش باشد و این موضوع امری واضح است.به علاوه فراموش نکنیم انتخابات در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو خالی از وجود چهره های اصلاح طلب شناخته شده بود و طبیعی است که از میان کاندیداهای اصولگرای موجود شخصیت ها و گروه های اصلاح طلب با ارزیابی و عنایت به معیارهایی ، اقدام به گزینش نامزد خویش نموده اند. در چنین فضایی که نه شخصیت های شاخص اصلاح طلب در صحنه بودند و نیز آنکه کاندیداهای دیگر از بدنه اصولگرایان بودند ، لذا اصلاح طلبان نه با پرچم اصلاحات ، بلکه با ارزیابی و شناخت و معیارهای موجود دست به انتخاب زده اند و مجادله در این باب امری بیهوده و عبث می باشد کما اینکه گروهی از اصلاح طلبان از آقای صابری حمایت نمودند ، گروهی از آقای جلیلیان ، گروهی از آقای فلاحت پیشه و …
نوع مطلب :
برچسب ها : راوند خبر، علی پرندین،
لینک های مرتبط :


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic