راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

راوند خبر :

سخنان رک ،صریح و بی پرده عضو جوان شورای شهر اسلام آبادغرب با مردمان شریف وبزرگوار اسلام آبادغرب


عملکرد  ،  برنامه و پیشنهادات  مهنـــدس حمیـــد شهبـــازی عضو متخصص و محبوب شــورای شــهر اسلام آبادغـــــرب 
*** افتخارم این است که در طول خدمتگذاری و زندگیم در هر شرایطی تن به هیچ خواسته نامعقول نداده و زیر بلیط هیچ احدی نبوده ام و نخواهم شد***

؛؛ بسمه تعالی ؛؛

با سلام و عرض ادب و ارادت خالصانه محضر مردم شریف و ولایتمدار و عزتمند شهر شهیدان مرصاد (اسلام آبادغرب) با سلام و درود فراوان به روح پرفتوح بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و آرزوی طول عمر با عزت برای رهبر فرزانه و عظیم الشان ایران اسلامی ،و تبریک سال نو  خدمت امت همیشه جاودان اسلام آبادغرب ، سالی که با فرمایشات نافذ و مقدس رهبر انقلاب مزین به نام (اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل)نامگذاری گردیده است.

جا دارد بنده هم به نوبه خود تشکر کنم از حماسه سازی مردم همیشه پایبند به آرمان های انقلاب و جهادگر اسلام آبادغرب و حوزه انتخابیه در هفتم اسفندماه سال1394 که مشت محکمی بر دهان استکبار و دشمنان خارجی و داخلی بود.

بر خود وظیفه می دانم با توجه به خواست اصحاب رسانه که زبان گویای مردم هستند و همچنین شفاف کردن عملکرد و برنامه های خود و خدمتگزاریم را در طول حدودا سه سال در شورای اسلامی شهر اسلام آبادغرب  خدمت ولی نعمتان عرض نمایم.

 عملکردها :

1-پیگیری و تاکید بر برکناری و تغییر شهردار اسبق اسلام آبادغرب که این تغییرات باعث شد در واحدهای مختلف شهرداری نیروهای جوان و خلاق بکار گرفته شود و خیلی از نابسمانی ها و کوتاهی های گذشته کنترل گردد.

2-احیاء کردن حق و حقوق کارگران زحمت کش خدماتی شهرداری و برخورد با پیمانکار و پیگیری در اداره کار و مراجع قضایی که خوشبختانه باعث شد هم تعداد کارگران و هم حقوق و مزایای آنها با توجه به قرارداد به روز شود که باعث شد استارت انقلاب کارگری در اسلام آبادغرب زده شود و جا دارد از تمام ارگان های مربوطه که بنده را یاری دادند کمال تشکر را داشته باشم.

3-جلوگیری و برخورد قاطع با پیمانکاران متخلف اجرائیات و فضای سبز و CNG که قصد کوتاهی در امورات شهر و کوتاهی در حق کارگران  تلاشگر را داشتند که باعث شد این تنش ها به دادگستری و دستگاه قضایی کشیده شود و خدا را شکر که توانستم با ارائه مستندات بحق پیمانکار اجراییات که تحریک شده برخی افراد دلال و سودجو بود محکوم نمایم و حقانیت حقیر به اثبات رسید.

4-پیگیری و خواست و انتقاد شدید اینجانب از نماینده وقت اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی آقای جلیلیان بصورت حضوری و در رسانه ها با توجه به کوتاهی های ایشان و محقق نکردن قول و قرارهای خود بر سر آوردن اعتبارات فرا استانی برای شهرداری اسلام آبادغرب که متاسفانه هنوز هم از طرف ایشان نتیجه ای حاصل نگردیده است و قدمی برای کمک به شهرداری برداشته نشد.

5- پیگیری و درخواست بنده از منتخب و نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی آقای دکتر فلاحت پیشه از همین حالا که باعث شد ایشان در سازمان همیاری شهرداری های وزارت کشور برای جذب اعتبار ات قول و قرارهایی را بگیرد و پیرو این موضوع آقای مهندس نوری شهردار فعال اسلام آبادغرب مکاتباتی را با همیاری شهرداری انجام دادند.

6-پیشنهاد بنده با توجه به تخصصم و دید عمران و شهرسازی که برای اسلام آبادغرب دارم به آقای مهندس نیک کردار  معاونت محترم عمرانی استانداری برای تغییر کاربری و  بیرون بردن کارخانه قند اسلام آبادغرب و توجیح ایشان بر سر معضلات این کارخانه و زمین های حوالی پادگان الله اکبر اعتقادم بر این است تنها راه در رو اسلام آبادغرب از این نابسامانی ها و ترافیک و... تنها توسعه شهرسازی و احیاء بافت های فرسوده می باشد.که خوشبختانه از این ایده استقبال نمودند و انشاله در طرح تفضیلی جدید و آمدن مشاور جدید برای اسلام آبادغرب به کمک واحد محترم فنی و شهرسازی و شهردار محترم پیگیر این موضوع باشیم.(که مستندات این موضوع در قالب سی دی  در اتاق شهردار ضبط گردید)

7-سعی کردم در تمام امورات و آیین نامه ای که برای شورا تعریف شده است وظیفه خود را بشناسم و هیچ وقت خارج از چارچوب وظایف خود دخالت بیجا و تهدید آمیز برای شهردار و تمام واحدهای شهرداری نداشته باشم.

و اگر بحث مشاوره ای بوده با حفظ تعامل و دلسوزی با تمام عزیزان مطرح کرده ام و خدا را شکر در مدت خدمتم در شورای شهر هیچ خواسته نامعقولی از احدی نداشته ام و رفاه شهروندان و پیشرفت و آبادانی شهرم تنها دغدغه ام بوده است.

8-جلوگیری و زیر بار نرفتن برای مصوب کردن بعضی از لوایح که در شورا مطرح می شد و فکر می کردم که خیر و صلاح و پیشبرد اهداف شهر در آن گنجانده نشده است.حتی اگر هم تنها یک نظر مخالف داشتم پیگیری می کردم و مستندات رد مصوبه را به مراجع ذی ربط ارائه می دادم و مغایرت می گرفتم و دیگر پیگیری ها و عملکردهایی  داشتم که دارای جزییات بیشتری می باشد که در اینجا از آنها معذورم.

            پیشنهادات و برنامه آینده :

1-با توجه به اینکه  عضو و متخصص در کمیسیون عمران و شهرسازی هستم اعتقاد دارم که مشکل ترافیکی در میدان هدایت و چهار راه بازار روز با ایجاد یک  تقاطع غیر هم سطح حل شده و ما باید به فکر تامین اعتبار برای این پروژه و تعریض این خیابان باشیم که با پیگیری اعضای شورای شهر و شهردار و نماینده محترم انشاله محقق خواهد شد.

2-ایجاد پارکینگ مناسب  در مرکز شهر برای حل معظل ترافیک و احداث بجای یکی از بافت های فرسوده که  این طرح خارج از اینکه بخشی از ترافیک موجود  را رفع می کند باعث درآمد زایی نیز برای شهرداری می شود.

3-پیگیری و کسب مجوز از میراث فرهنگی و گردشگری برای احیاء فضای سبز تپه چغاگاوانه در مرکز شهر و بعنوان یکی از نمادهای تاریخی و گردشگری که انشاله انتظار می رود شهردار محترم هرچه زودتر پیگیری لازم را به عمل آورد.

4-تعریض چهارراه شهرستانی و میدان شهید هدایت که از اولویت های ما در بحث حل گره ترافیکی می باشند و ردیف بودجه آن در چند سال گذشته تعریف شده ولی متاسفانه طی این مدت محقق و اجرایی نگردید که انشاله انتظار می رود شهردار محترم در سال1395 با مالکان املاک توافق لازم را انجام دهد و نسبت به تملک و تعریض اقدام نماید.

5-کامل کردن طرح بیوکمپوست (بازیافت زباله)که اولا از لحاظ زیست محیطی و بهداشت مشکل عمده ما را حل می کند . ثانیا باعث درآمد زایی پایدار برای شهرداری می شود که باز هم احتیاج به اعتبار فرا استانی و جذب آن توسط نماینده و پیگیری اعضای شورای شهر و شهردار را می طلبد.

6-توسعه فضای سبز برای رفاه حال شهروندان ،مرمت و بازسازی خیابان ها و پیاده روها در مسیرهای فرعی داخل محلات ،زهکشی و هدایت آبهای سطحی و انجام مطالعات و تامین اعتبارات آنها بعنوان معضل اصلی شهر در فصل زمستان لازم الاجراء می باشد و باید در اولویت کاری قرار گیرد.

7-ایجاد تعامل و جذب سرمایه گذار بصورت طرح های زودبازده و مشارکتی برای ایجاد درآمد پایدار شهرداری .

8-تشکیل محل یاران شورا و شهرداری در داخل  محلات اعم از خواهران و برادران بعنوان مشاوران و  محور ارتباطی بین محله و شورا و شهرداری.

 9-ایجاد تعامل و توجیه و مصوب کردن طرح  تعویض تابلوهای تمام مغازه داران سطح شهر که باعث می شود فضای زیباسازی بهبود یابد زمانی که تمام تابلوها در یک اندازه و در یک تراز و در یک رنگ با نظر کارشناسی و مطالعاتی انجام گیرد و برای اجرای این طرح همکاری ارگان هایی چون شهرداری و اتاق اصناف و دیگر ادارات ذی ربط را می طلبد انشاله که شهردار محترم بعنوان بانی این طرح تلاش لازم را بعمل آورد.

10-ساماندهی دستفروشان در سطح بازار و تمرکز کردن آنها در محلات بعنوان چند شنبه بازارها که باعث بهره وری بیشتر دستفروشان و بازاریان می گردد و همچنین حل معظل سد معبر در مرکز شهر و بازار ،باعث رفاه حال هر چه بیشتر شهروندان می شودکه همکاری و تعامل و برنامه ریزی شهرداری و شورای شهر و اصناف و ادره بازرگانی در این طرح و دیگر مراجع ذی ربط مسمر ثمر خواهد بود .

11- بازرسی و گزینش پیمانکارن شهرداری و تعریف گرید خاص برای آنها که باعث می شود توانایی و کارایی و تجربه کاری آنها مشخص شود و با شناخت کافی به مناقصه شرکت داده شوند که باعث بهره وری و کارایی بهتر آنها در حین زمان قرارداد آنها می باشد و دغدغه شهرداری و واحدهای آن کمتر می شود.

12-دعوت صاحبنظران شهرسازی و نخبگان و کارشناسان واحدهای مختلف شهرداری و عموم مردم هرکدام به تفکیک در قالب همایش و استفاده از نظرات آنها برای هرچه بهتر شدن عملکرد شهرداری و برنامه های دیگر که بنده اینجا تنها به کلیات اشاره کردم.

و در پایان خداوند بزرگوار را شاهد و ناظر اعمال خود گرفته و افتخارم این است که در طول خدمتگذاری و زندگیم در هر شرایطی تن به هیچ خواسته نامعقول نداده و زیر بلیط هیچ احدی نبوده ام و نخواهم شد و همچون گذشته پایبند به سوگندی که خورده ام خواهم ماند و هنوز خواسته ای ناومعقول وغیر قانون  نداشته ام و جایگاهی را نگرفته ام که از آن بعنوان حق السکوت یاد کنند و بازهم در مقابل تمام ناملایمات ایستاده ام و حق خواهران و برادران اسلام آبادی که بر گردنم دینی تاریخی دارند را میگیرم و از ایل گرایی بدور بوده و هیشه در افکارم و عمل ثابت قدم بوده و در تمام مواضع شفافیت خود را اعلام می نمایم.

و افکار عموم مردم شریف  اسلام آباد را در مورد عملکردم به مشاوره و انتقاد سازنده می طلبم.

خدایا تو شاهد باش که پاک آمده ام و کمکم کن که پاک بمانم و به جز خدمت صادقانه به همشهریان عزیزم قصد و  نیتی در کارم نبوده و همیشه سعی داشته ام به اصل که همان خدمت صادقانه است بپردازم و از کارهای حاشیه ای و باند بازی بپرهیزم.و هرگز وارد هیچ گونه و معامله ای نشدم و نخواهم شد.

یا علی مدد         

منبع : پایگاه خبری همراه رهبر

نوع مطلب :
برچسب ها : راوند خبر، حمید شهبازی، اسلام آباد،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 مرداد 1395 02:23 ب.ظ
مهندس شهبازی جزو نخبه های شهرمان هستش.لطفا مردم عزیز اسلام آباد قدرایشونوبدونین ونزارین صلاح شهرمان به دست آدمای ناکارآمد بیفته.یاعلی مدد.
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 09:59 ق.ظ
اقای شهبازی شما هم شروع کردی . اگر می خواهی در انتخابات شوراها پیروز شوی دوباره به مردم توهین کن


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات