تبلیغات
راوند خبر اسلام آباد غرب - عملکرد مهندس حمید شهبازی عضو شورای شهر اسلام آبادغرب
 
راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

راوند خبر :

سخنان رک ،صریح و بی پرده عضو جوان شورای شهر اسلام آبادغرب با مردمان شریف وبزرگوار اسلام آبادغرب


عملکرد  ،  برنامه و پیشنهادات  مهنـــدس حمیـــد شهبـــازی عضو متخصص و محبوب شــورای شــهر اسلام آبادغـــــرب 
*** افتخارم این است که در طول خدمتگذاری و زندگیم در هر شرایطی تن به هیچ خواسته نامعقول نداده و زیر بلیط هیچ احدی نبوده ام و نخواهم شد***

؛؛ بسمه تعالی ؛؛

با سلام و عرض ادب و ارادت خالصانه محضر مردم شریف و ولایتمدار و عزتمند شهر شهیدان مرصاد (اسلام آبادغرب) با سلام و درود فراوان به روح پرفتوح بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و آرزوی طول عمر با عزت برای رهبر فرزانه و عظیم الشان ایران اسلامی ،و تبریک سال نو  خدمت امت همیشه جاودان اسلام آبادغرب ، سالی که با فرمایشات نافذ و مقدس رهبر انقلاب مزین به نام (اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل)نامگذاری گردیده است.

جا دارد بنده هم به نوبه خود تشکر کنم از حماسه سازی مردم همیشه پایبند به آرمان های انقلاب و جهادگر اسلام آبادغرب و حوزه انتخابیه در هفتم اسفندماه سال1394 که مشت محکمی بر دهان استکبار و دشمنان خارجی و داخلی بود.

بر خود وظیفه می دانم با توجه به خواست اصحاب رسانه که زبان گویای مردم هستند و همچنین شفاف کردن عملکرد و برنامه های خود و خدمتگزاریم را در طول حدودا سه سال در شورای اسلامی شهر اسلام آبادغرب  خدمت ولی نعمتان عرض نمایم.

 عملکردها :

1-پیگیری و تاکید بر برکناری و تغییر شهردار اسبق اسلام آبادغرب که این تغییرات باعث شد در واحدهای مختلف شهرداری نیروهای جوان و خلاق بکار گرفته شود و خیلی از نابسمانی ها و کوتاهی های گذشته کنترل گردد.

2-احیاء کردن حق و حقوق کارگران زحمت کش خدماتی شهرداری و برخورد با پیمانکار و پیگیری در اداره کار و مراجع قضایی که خوشبختانه باعث شد هم تعداد کارگران و هم حقوق و مزایای آنها با توجه به قرارداد به روز شود که باعث شد استارت انقلاب کارگری در اسلام آبادغرب زده شود و جا دارد از تمام ارگان های مربوطه که بنده را یاری دادند کمال تشکر را داشته باشم.

3-جلوگیری و برخورد قاطع با پیمانکاران متخلف اجرائیات و فضای سبز و CNG که قصد کوتاهی در امورات شهر و کوتاهی در حق کارگران  تلاشگر را داشتند که باعث شد این تنش ها به دادگستری و دستگاه قضایی کشیده شود و خدا را شکر که توانستم با ارائه مستندات بحق پیمانکار اجراییات که تحریک شده برخی افراد دلال و سودجو بود محکوم نمایم و حقانیت حقیر به اثبات رسید.

4-پیگیری و خواست و انتقاد شدید اینجانب از نماینده وقت اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی آقای جلیلیان بصورت حضوری و در رسانه ها با توجه به کوتاهی های ایشان و محقق نکردن قول و قرارهای خود بر سر آوردن اعتبارات فرا استانی برای شهرداری اسلام آبادغرب که متاسفانه هنوز هم از طرف ایشان نتیجه ای حاصل نگردیده است و قدمی برای کمک به شهرداری برداشته نشد.

5- پیگیری و درخواست بنده از منتخب و نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی آقای دکتر فلاحت پیشه از همین حالا که باعث شد ایشان در سازمان همیاری شهرداری های وزارت کشور برای جذب اعتبار ات قول و قرارهایی را بگیرد و پیرو این موضوع آقای مهندس نوری شهردار فعال اسلام آبادغرب مکاتباتی را با همیاری شهرداری انجام دادند.

6-پیشنهاد بنده با توجه به تخصصم و دید عمران و شهرسازی که برای اسلام آبادغرب دارم به آقای مهندس نیک کردار  معاونت محترم عمرانی استانداری برای تغییر کاربری و  بیرون بردن کارخانه قند اسلام آبادغرب و توجیح ایشان بر سر معضلات این کارخانه و زمین های حوالی پادگان الله اکبر اعتقادم بر این است تنها راه در رو اسلام آبادغرب از این نابسامانی ها و ترافیک و... تنها توسعه شهرسازی و احیاء بافت های فرسوده می باشد.که خوشبختانه از این ایده استقبال نمودند و انشاله در طرح تفضیلی جدید و آمدن مشاور جدید برای اسلام آبادغرب به کمک واحد محترم فنی و شهرسازی و شهردار محترم پیگیر این موضوع باشیم.(که مستندات این موضوع در قالب سی دی  در اتاق شهردار ضبط گردید)

7-سعی کردم در تمام امورات و آیین نامه ای که برای شورا تعریف شده است وظیفه خود را بشناسم و هیچ وقت خارج از چارچوب وظایف خود دخالت بیجا و تهدید آمیز برای شهردار و تمام واحدهای شهرداری نداشته باشم.

و اگر بحث مشاوره ای بوده با حفظ تعامل و دلسوزی با تمام عزیزان مطرح کرده ام و خدا را شکر در مدت خدمتم در شورای شهر هیچ خواسته نامعقولی از احدی نداشته ام و رفاه شهروندان و پیشرفت و آبادانی شهرم تنها دغدغه ام بوده است.

8-جلوگیری و زیر بار نرفتن برای مصوب کردن بعضی از لوایح که در شورا مطرح می شد و فکر می کردم که خیر و صلاح و پیشبرد اهداف شهر در آن گنجانده نشده است.حتی اگر هم تنها یک نظر مخالف داشتم پیگیری می کردم و مستندات رد مصوبه را به مراجع ذی ربط ارائه می دادم و مغایرت می گرفتم و دیگر پیگیری ها و عملکردهایی  داشتم که دارای جزییات بیشتری می باشد که در اینجا از آنها معذورم.

            پیشنهادات و برنامه آینده :

1-با توجه به اینکه  عضو و متخصص در کمیسیون عمران و شهرسازی هستم اعتقاد دارم که مشکل ترافیکی در میدان هدایت و چهار راه بازار روز با ایجاد یک  تقاطع غیر هم سطح حل شده و ما باید به فکر تامین اعتبار برای این پروژه و تعریض این خیابان باشیم که با پیگیری اعضای شورای شهر و شهردار و نماینده محترم انشاله محقق خواهد شد.

2-ایجاد پارکینگ مناسب  در مرکز شهر برای حل معظل ترافیک و احداث بجای یکی از بافت های فرسوده که  این طرح خارج از اینکه بخشی از ترافیک موجود  را رفع می کند باعث درآمد زایی نیز برای شهرداری می شود.

3-پیگیری و کسب مجوز از میراث فرهنگی و گردشگری برای احیاء فضای سبز تپه چغاگاوانه در مرکز شهر و بعنوان یکی از نمادهای تاریخی و گردشگری که انشاله انتظار می رود شهردار محترم هرچه زودتر پیگیری لازم را به عمل آورد.

4-تعریض چهارراه شهرستانی و میدان شهید هدایت که از اولویت های ما در بحث حل گره ترافیکی می باشند و ردیف بودجه آن در چند سال گذشته تعریف شده ولی متاسفانه طی این مدت محقق و اجرایی نگردید که انشاله انتظار می رود شهردار محترم در سال1395 با مالکان املاک توافق لازم را انجام دهد و نسبت به تملک و تعریض اقدام نماید.

5-کامل کردن طرح بیوکمپوست (بازیافت زباله)که اولا از لحاظ زیست محیطی و بهداشت مشکل عمده ما را حل می کند . ثانیا باعث درآمد زایی پایدار برای شهرداری می شود که باز هم احتیاج به اعتبار فرا استانی و جذب آن توسط نماینده و پیگیری اعضای شورای شهر و شهردار را می طلبد.

6-توسعه فضای سبز برای رفاه حال شهروندان ،مرمت و بازسازی خیابان ها و پیاده روها در مسیرهای فرعی داخل محلات ،زهکشی و هدایت آبهای سطحی و انجام مطالعات و تامین اعتبارات آنها بعنوان معضل اصلی شهر در فصل زمستان لازم الاجراء می باشد و باید در اولویت کاری قرار گیرد.

7-ایجاد تعامل و جذب سرمایه گذار بصورت طرح های زودبازده و مشارکتی برای ایجاد درآمد پایدار شهرداری .

8-تشکیل محل یاران شورا و شهرداری در داخل  محلات اعم از خواهران و برادران بعنوان مشاوران و  محور ارتباطی بین محله و شورا و شهرداری.

 9-ایجاد تعامل و توجیه و مصوب کردن طرح  تعویض تابلوهای تمام مغازه داران سطح شهر که باعث می شود فضای زیباسازی بهبود یابد زمانی که تمام تابلوها در یک اندازه و در یک تراز و در یک رنگ با نظر کارشناسی و مطالعاتی انجام گیرد و برای اجرای این طرح همکاری ارگان هایی چون شهرداری و اتاق اصناف و دیگر ادارات ذی ربط را می طلبد انشاله که شهردار محترم بعنوان بانی این طرح تلاش لازم را بعمل آورد.

10-ساماندهی دستفروشان در سطح بازار و تمرکز کردن آنها در محلات بعنوان چند شنبه بازارها که باعث بهره وری بیشتر دستفروشان و بازاریان می گردد و همچنین حل معظل سد معبر در مرکز شهر و بازار ،باعث رفاه حال هر چه بیشتر شهروندان می شودکه همکاری و تعامل و برنامه ریزی شهرداری و شورای شهر و اصناف و ادره بازرگانی در این طرح و دیگر مراجع ذی ربط مسمر ثمر خواهد بود .

11- بازرسی و گزینش پیمانکارن شهرداری و تعریف گرید خاص برای آنها که باعث می شود توانایی و کارایی و تجربه کاری آنها مشخص شود و با شناخت کافی به مناقصه شرکت داده شوند که باعث بهره وری و کارایی بهتر آنها در حین زمان قرارداد آنها می باشد و دغدغه شهرداری و واحدهای آن کمتر می شود.

12-دعوت صاحبنظران شهرسازی و نخبگان و کارشناسان واحدهای مختلف شهرداری و عموم مردم هرکدام به تفکیک در قالب همایش و استفاده از نظرات آنها برای هرچه بهتر شدن عملکرد شهرداری و برنامه های دیگر که بنده اینجا تنها به کلیات اشاره کردم.

و در پایان خداوند بزرگوار را شاهد و ناظر اعمال خود گرفته و افتخارم این است که در طول خدمتگذاری و زندگیم در هر شرایطی تن به هیچ خواسته نامعقول نداده و زیر بلیط هیچ احدی نبوده ام و نخواهم شد و همچون گذشته پایبند به سوگندی که خورده ام خواهم ماند و هنوز خواسته ای ناومعقول وغیر قانون  نداشته ام و جایگاهی را نگرفته ام که از آن بعنوان حق السکوت یاد کنند و بازهم در مقابل تمام ناملایمات ایستاده ام و حق خواهران و برادران اسلام آبادی که بر گردنم دینی تاریخی دارند را میگیرم و از ایل گرایی بدور بوده و هیشه در افکارم و عمل ثابت قدم بوده و در تمام مواضع شفافیت خود را اعلام می نمایم.

و افکار عموم مردم شریف  اسلام آباد را در مورد عملکردم به مشاوره و انتقاد سازنده می طلبم.

خدایا تو شاهد باش که پاک آمده ام و کمکم کن که پاک بمانم و به جز خدمت صادقانه به همشهریان عزیزم قصد و  نیتی در کارم نبوده و همیشه سعی داشته ام به اصل که همان خدمت صادقانه است بپردازم و از کارهای حاشیه ای و باند بازی بپرهیزم.و هرگز وارد هیچ گونه و معامله ای نشدم و نخواهم شد.

یا علی مدد         

منبع : پایگاه خبری همراه رهبر

نوع مطلب :
برچسب ها : راوند خبر، حمید شهبازی، اسلام آباد،
لینک های مرتبط :
شنبه 18 خرداد 1398 12:46 ق.ظ

You're so interesting! I don't believe I have read something like that before. So great to find somebody with some genuine thoughts on this subject. Really.. thank you for starting this up. This web site is one thing that is required on the web, someone with a little originality!
چهارشنبه 18 مرداد 1396 09:26 ق.ظ
Wow, wonderful blog layout! How long have you
been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your
web site is wonderful, as well as the content!
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 03:05 ب.ظ
I do consider all of the ideas you've presented for your post.
They're really convincing and will certainly work. Nonetheless, the posts are very
brief for beginners. Could you please lengthen them a little
from subsequent time? Thank you for the post.
چهارشنبه 30 فروردین 1396 01:06 ق.ظ
If you are going for most excellent contents like I do,
simply pay a visit this web site every day for the reason that it presents feature contents, thanks
سه شنبه 26 مرداد 1395 02:23 ب.ظ
مهندس شهبازی جزو نخبه های شهرمان هستش.لطفا مردم عزیز اسلام آباد قدرایشونوبدونین ونزارین صلاح شهرمان به دست آدمای ناکارآمد بیفته.یاعلی مدد.
سه شنبه 26 مرداد 1395 02:18 ب.ظ
مهندس شهبازی جزو نخبه های شهرمان هستش. لطفا مردم عزیز اسلام آباد قدرایشونوبدونین ونزارین صلاح شهر به دست آدمای ناکارآمد بیفته.یاعلی مدد
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 09:59 ق.ظ
اقای شهبازی شما هم شروع کردی . اگر می خواهی در انتخابات شوراها پیروز شوی دوباره به مردم توهین کن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر