راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

راوند خبر :

فرماندار اسلام آباد غرب:تاکنون 1040 واحد از مسکن مهر شهید نژاد رضایی تحویل متقاضیان شده و بزودی 300 واحد دیگر تحویل داده خواهد شد.


دکتر کریمی در این جلسه با بیان این مطلب افزود از تعداد 1980 واحد مسکن مهر شهید نژاد رضایی 1040 واحد تحویل متقاضیان شده و 300 واحد دیگر از پیشرفت فیزیکی 70 درصد برخوردارند و بزودی تحویل متقاضیان خواهند شد و وضعیت 340 واحد از فاز اول و 300 واحد از فاز دوم با بی کفایتی پیمانکاران راکد و غیر فعال شده و با لغو پیمان وضعیت این پروژه ها را نیز روشن خواهیم کرد.

فرماندار اسلام آباد افزود نمی پذیریم با کوتاهی برخی مدیران  در برخورد با پیمانکاران پروژه مهمی همچون مسکن مهر که متقاضیان آن چشم انتظارند راکد بماند و اعلام می کنم باید در کوتاهترین زمان  وضعیت این پروژه ها تغییر و فعال شوند و این موضوع را از طریق استان پیگیری خواهیم کرد.


دکتر کریمی در ادامه  سخنان خود اظهار داشت اقدامات خوبی در پروژه شهید نژاد رضایی همچون ساخت  کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان ،احداث دبستان،احداث سالن ورزشی،احداث پاسگاه انتظامی،احداث کتابخانه و...........انجام شده و برای زیرساختهای مهمی همچون آب ،برق،گاز ،زیرسازی وآسفالت معابر ،جدولگذاری و موزائیک فرش 8 میلیارد تومان هزینه شده و این موضوع از پیشرفت فیزیکی 80 درصد برخوردار است .

ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود  ضمن اعلام رفع بموقع مشکل روشنایی مسکن مهر طلاب  با انتقاد از وجود مشکلات در این پروژه گفت باید روند انعقاد قرار دادها با بانک عامل تسریع ایجاد شود و روند اجرای زیرساختها در این پروژه به سرعت انجام شود.

فرماندار اسلام آباد در ادامه با اعلام اینکه باید مشکل راه دسترسی مسکن مهر شهید نژادرضایی مرتفع شود گفت قرار بر این بوده که از طریق فروش املاک  اعتبار تملک راه دسترسی به این پروژه تامین شود که در این خصوص هیچگونه اقدامی از طریق اداره محترم راه و شهرسازی صورت نگرفته و اعتباری که برای رفع این مشکل در گذشته اختصاص یافته  کافی نیست و باید دستگاه مربوطه برای حل این موضوع اقدام کند.نوع مطلب :
برچسب ها : راوند خبر، اسلام آباد غرب،
لینک های مرتبط :


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic