راوند خبر اسلام آباد غرب
راوند خبر اسلام آباد غرب
درباره وبلاگ


راوند خبر اسلام آباد غرب

مدیر وبلاگ : محسن احمدیان
مطالب اخیر
نویسندگان

به نقل از ایرنا؛ اسدالله رازانی عصر چهارشنبه در نشست با نمایندگان اقشار مختلف مردم شهرستان کنگاور با اشاره به موضوع توافق هسته ای، وضعیت آینده کشور را همراه با ورود سرمایه های خارجی مناسب دانست و گفت: به طور قطع آثار این موضوع را در استان خواهیم دید.
اسلام آباد تصویر

وی با بیان اینکه فرماندار کنگاور علاقه مند، توانمند و صاحب فکر و اندیشه است گفت: فرماندار کنگاور در امور مختلف بسیار مسلط عمل می کند.
رازانی از ایرانیان به عنوان ملتی یاد کرد که به سرنوشت و مسائل سیاسی و اجتماعی خود توجه نشان می دهند، اما آرمان طلب هستند و با وجود مشکلات ساختاری در کشور خود را با دنیا مقایسه می کنند و در نتیجه دستاوردهای موجود نادیده گرفته می شود.

وی با بیان اینکه باید نگاه به آینده معطوف باشد تصریح کرد: راه زیادی طی شده و راه زیادی باقی مانده و در جهت قوت قلب و اینکه در چه جایگاهی بوده و امروز در چه جایگاهی قرار داریم بد نیست به گذشته نگاه کنیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه هستیم افزود: تمام نقطه نظراتی که در این جلسه مطرح شد در این برنامه اعمال خواهد شد و به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی اظهار کرد: بخشی از مشکلات کنگاور توسط مدیریت این شهرستان و با هم افزایی ما حل خواهد شد.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه دو مسئله اصلی و مهم در شهرستان کنگاور وجود دارد اظهار داشت: استفاده بهینه از منابع و اولویت بندی آنها اولین موضوعی است که مورد توجه مدیریت ارشد استان خواهد بود.

رازانی همچنین دومین موضوع مهم را وجود استعدادهای فراوان در این شهرستان عنوان کرد و افزود: در معبد آناهیتا طوری هزینه خواهیم کرد که این منطقه به محل گردشگرپذیری تبدیل و از آشفتگی موجود خارج شود.
وی اظهار داشت: معبد آناهیتا به طور قطع در بحث گردشگری به عنوان یک پتانسیل به آن نگاه می شود و به دنبال احصا ارزش تاریخی آن هستیم.

استاندار کرمانشاه در پایان با طرح این سوال که شهرستان کنگاور تا پنج سال آینده چه جایگاهی را خواهد داشت بیان داشت: از تمام مسئولان و مردم دعوت می شود در این جهت با ارائه راهکارهای اساسی و بنیادین و به دور از بخشی بودن به تحول منطقه کمک کنند.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر84 هزار نفر دارای 2 شهر و 84 روستاست و در 90 کیلومتری شرق شهر کرمانشاه و در ورودی استان واقع شده است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic